BARODAN HABERLER

BU YIL 20’NCİSİ DÜZENLENECEK OLAN "AV. SAVAŞ BEDİR HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI"NIN KURA ÇEKİMİ YAPILDI

130 görüntülenme
24/05/2024
BU YIL 20’NCİSİ DÜZENLENECEK OLAN

Bu yıl 20’ncisi düzenlenecek olan "Av. Savaş Bedir Halı Saha Futbol Turnuvası"nın kura çekimi yapıldı.

Baro Komisyon Toplantı Salonumuzda gerçekleştirilen kura çekimine Baro Başkan Yardımcımız Av. Miyesser Ersalan Önenli, Spor Komisyonu Koordinatörü ve Yönetim Kurulu Üyemiz Av. Sinem Keskin Tanrısınatapan, Spor Komisyon Başkanı Av. Ahmet Sözer, Turnuva Yürütme Kurulu Üyeleri; Av. Nuri Şahin, Av. Hüseyin Karadağ ve Av. Arda Arslankeser, baromuz avukatlarından Av. Sefa Ün, Av. Cengizhan Dalgıç ve takım temsilcileri katıldı. Kura çekilişinde 6 ayrı grupta mücadele edecek takımlar belirlendi.

Turnuvayla ilgili bilgilendirmelerde bulunan Spor Komisyonu Koordinatörü ve Yönetim Kurulu Üyemiz Av. Sinem Keskin Tanrısınatapan, “Bu sene 20’ncisini düzenleyeceğimiz "Av. Savaş Bedir Halı Saha Futbol Turnuvası” için hazırlıklarımıza başladık ve bugün turnuvamızın kura çekimini gerçekleştireceğiz. Baro Başkanımız başta olmak üzere; yönetim kurulumuza, spor komisyonu başkanımıza, spor komisyonu yönetimimize ve katılan tüm takımlarımıza teşekkür ediyoruz. Turnuvada toplam 6 grubumuz var ve bu 6 grubun 4 tanesi için 4’er takım seçilecek. Son 2 grup için de 3’er takım seçilecek. Umarım güzel karşılaşmalar izleriz.” dedi.

Konuşmanın ardından kura çekimi gerçekleştirilerek gruplar belirlendi. 22 takım arasında yapılacak olan turnuva 25 Mayıs Cumartesi günü 16.30’da start alacak ve toplam 7 hafta sürecek.

Turnuvada avukat, stajyer avukat, hukuk fakültesi öğrencileri, hakim ve savcılar, adliye personeli, gazeteciler, infaz koruma memurları, emniyet mensupları ve avukat katipleri yer alacak.

Turnuvada yer alan takımlar: Adana Barosu S.K., Lawyerpool, ABFT, Haricen Tahsil F.T., ÇFT, Adana B.İ.M., Bamgücü, 01 ADM, Adliye Şimşekleri, Barossia Dortmund, Lawyerkusen, Ceyhan Baro, Komisyon Gücü, Adana İcra Gücü, Bad Boys, Adalet Gücü, İş Gücü F.K., Ayanoğlu F.K., Anavarza F.T., Baro United, Adana Adliyespor ve İhtiyarspor.

Diğer Haberler