BARODAN HABERLER

BAROMUZDA RUHSAT HEYECANI VE MUTLULUĞU YAŞANDI

550 görüntülenme
17/05/2023
BAROMUZDA RUHSAT HEYECANI VE MUTLULUĞU YAŞANDI
Baromuzda staj dönemlerini başarıyla tamamlayan meslektaşlarımız Seyfettin Zorbey Akkar, Feyza Nur Demir ve Beyza Karagül için Başkanlık makamında ruhsat göreni gerçekleştirildi.
Başkanımız Av. Semih Gökayaz, Başkan Yardımcımız Av. Miyesser Ersalan Önenli, Baro Yönetim Kurulu üyelerimiz Av. Ayça Kara Sığırcı, Av. Nevzat Elçi, avukatlar ve yakınlarının huzurunda meslek yeminini eden meslektaşlarımıza ruhsatları Başkanımız Av. Semih Gökayaz tarafından takdim edildi. Meslektaşlarımıza cübbeleri meslek üstadları Av. Hasan Berzan Toprak, Av. M. Nesim Acar, Av. Aylin Mavruk ve Av. Gökmen Aktaş tarafından giydirildi.
ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ
Başkanımız Av. Semih Gökayaz, törende yaptığı konuşmada mesleğe adım atan meslektaşlarının başarılı olacaklarına inancının tam olduğunu belirterek, “Ülkede avukat olmak zor. Sabırla ve inatla adalet arayışımız devam edecek. Hepinizin mesleğin onurunu ve kurallarını koruyacağınıza inanıyorum. Bugün aramıza katılan meslektaşlarımıza hoş geldiniz diyor; sağlıklı ve başarılı bir meslek hayatı diliyorum. Katılımlarından dolayı meslektaşlarımıza ve ailelerine teşekkür ediyorum” dedi.
Ruhsat alan meslektaşlarımız ve meslek üstadlarının duygu ve düşüncelerini ifade etmelerinin ardından tören sona erdi.
Diğer Haberler