BARODAN HABERLER

20'NCİSİNİ DÜZENLEDİĞİMİZ "Av. SAVAŞ BEDİR HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI" BAŞLADI

161 görüntülenme
26/05/2024
20'NCİSİNİ DÜZENLEDİĞİMİZ


Görev şehidimiz Av. Savaş Bedir anısına geleneksel olarak bu yıl 20'ncisini düzenlediğimiz "Av. Savaş Bedir Halı Saha Futbol Turnuvası" başladı. Turnuvanın açılış maçının ardından ilk karşılaşmalar tamamlandı.

Açılışta Spor Komisyonu Koordinatörü ve Yönetim Kurulu Üyemiz Av. Sinem Keskin Tanrısınatapan, Yönetim Kurulu Üyemiz Av. Nevzat Elçi, Spor Komisyon Başkanımız Av. Ahmet Sözer, Turnuva Yürütme Kurulu Üyeleri ile çok sayıda meslektaşımız yer aldı.

Turnuva başlangıç maçı öncesinde konuşan Spor Komisyonu Koordinatörü ve Yönetim Kurulu Üyemiz Av. Sinem Keskin Tanrısınatapan, turnuvaya katılan takımlara ve hakemlere başarılar dileğinde bulunarak "Bu yıl 20'ncisini düzenlediğimiz turnuvamızın açılış maçını gerçekleştireceğiz. Keyifli bir maç olmasını diliyorum. Kazanan dostluk, kardeşlik ve centilmenlik olsun. Meslek şehidimiz Av. Savaş Bedir’i saygı ve rahmetle anıyorum." dedi.

Spor Komisyonu Koordinatörü ve Yönetim Kurulu Üyemiz Av. Sinem Keskin Tanrısınatapan'ın konuşmasının ardından açılış maçı ile turnuva başladı.

Turnuvada ilk gün maçları İhtiyar Spor-Adana BİM, ABFT- Adana İcra Gücü, Bad Boys- Ayanoğlu FK, Lawyerpool-Haricen Tahsil FT, BAM Gücü -Komisyon Gücü ve Çukurova FT-Adalet Gücü karşılaşmalarıyla tamamlandı.


Turnuvada günün sonuçları şöyle:

İhtiyarspor 3 - 9 Adana BİM
ABFT 15 - 4 Adana İcra Gücü
Bad Boys 16 - 2 Ayanoğlu FK
Lawyerpool 1 - 11 Haricen Tahsil FT
BAM Gücü 7 - 1 Komisyon Gücü
Çukurova FT 4 - 4 Adalet Gücü

Diğer Haberler